top of page

GÜMRÜK

AB Gümrük & Entegre Lojistik olarak benimsediğimiz vizyon, misyon ve hedeflerimiz ile hizmet verdiğimiz firmalara daima en iyi deneyimi sağlamaya özen gösteriyoruz.

Bir marka olma yolculuğumuzda, AB Gümrük & Entegre Lojistik ailesi olarak, her zaman ve her koşulda gelişerek ilerlemeyi, dünyamızdaki her gelişmeyi izleyerek, sektörlerin durumunu takip ederek gelecekte bizleri nelerin beklediğini planlayarak ilerlemeye özen gösteriyoruz. Bu sayede, her sektörden, farklı hizmetler ve beklentisi olan müşterilerimizin isteklerini yerine getirmekte zorlanmıyoruz. Sürekli yeni eğitimler alarak sahip oldukları tecrübeye yeni bilgiler katan, daima ilerleyen kadromuz ile hatasız gümrük danışmanlığı, taşımacılık ve lojistik hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Kendimizi daha da geliştirmek adına belirlediğimiz hedeflerimiz, misyonumuz ve vizyonumuz ile kaliteli hizmet anlayışımızdan asla ödün vermiyoruz.

Vizyonumuz: AB Gümrük & Entegre Lojistik olarak ticari ilişkilerimiz olan hem ulusal hem de uluslararası firmaların, iş süreçlerine tamamen entegre olarak küresel ekonomi kapsamındaki faaliyetlerimiz ile fark yaratarak öne çıkan ve hizmet verdiğimiz firmaların memnuniyeti sonucunda her zaman tercih edilen bir firma olmak.

Misyonumuz: Üst düzey teknolojik alt yapı ve bilgi işletim sistemlerinin kullanımını arttırarak, daima yenilikçi, etkili ve uzman bir kadro ile iş ortaklarımıza ekonomik, hızlı, güncel ve güvenilir bir hizmet vermek, uyguladığımız ve gelecekteki planlarımızın her zaman kusursuz devam etmesini sağlamak.

Hedefimiz:Benimsediğimiz vizyon ve misyonumuza paralel olarak yürüttüğümüz faaliyetlerimiz ile bulunduğumuz sektörde bir marka olmak en büyük hedefimizdir.

bottom of page