top of page

Cihan KOÇ 

Hayat denilen bu maceraya 1990 yılının Şubat ayında Beykoz’da başladım. Meraklı bir çocuktum. Sorular sormayı, araştırmayı severdim. Hatırlıyorum da bazen ailemin sorularım karşısında bunaldığını hissedebiliyordum.

 

  İlkokul yıllarında annemin yanında pazara gidiyor ona kendimce yardım ediyordum. İlk iş demeyimim diyebileceğim bu Pazar yerinin büyüsüne kapılmam çok sürmedi. Her bir satıcının mallarını pazarlamak için yaptığı eylemleri hayretle izliyor, her birinden ayrı ayrı tiyolar kapmaya çalışıyordum. Ben de annemle sattığımız ürünleri aynı coşkuyla pazarlamaya çalışıyordum. Üniversiteye kadar böyle devam etti. Hem okuyor hem de çalışıyordum.

 

  Eskişehir Üniversitesi’ndeki Lisans eğitimimi İşletme bölümünden tamamladım. Profesyonel iş hayatım Finans kuruluşlarında Pazarlama Uzmanı olarak çalışmamla başladı. Nitekim hedefimde kaliteli hizmet veren bir şirket kurmak vardı her zaman. Bu yolda ilk adım olarak sigorta şirkerlerinde brokerliğe başlamıştım. Yine aynı dönemde firmalara yatırım ve gayrımenkul danışmanlığı da vererek hadeflerimle dolu olan yolda adım adım ilerliyordum.

 

  O gün gelip çatmıştı. 2018 yılında kurucu ortaklarından olduğum Kaptanlar Grup’u kurmuş “Sürdürülebilir Kalite” felsefesiyle hizmet veremeye başlamıştık.

 

  Gümrük, depo ve antrepo hizmetleri veren Ab Gümrük ve Ulusal Lojistik firmalarında Pazarlama alanında halihazırda süregelen işbirliğimiz yoğun tempoda devam etmektedir.

bottom of page